Wtorek,  16 lipca 2019, Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       RODO       Przetargi       Umowy    
Pies do adopcji
22/03/2019

Mamy do oddania w dobre ręce psa, wielkości i postury wilka niemieckiego, z umaszczeniem biszkoptowo - rudym. Pies ma  około 2 lat. Jest spokojnym, ułożonym psiakiem, zna kilka komend. Pies został podrzucony do Osięcin, w okolicach ulicy Kilińskiego, na początku marca. Początkowo bardzo nieufny ludziom, teraz pozwala aby go nosić do samochodu, czy do kojca. Uwielbia się bawić, nie przejawia żadnych oznak agresji, uwielbia dzieci, gdyż obok nieruchomości przy której prawdopodobnie został wyrzucony wyczekiwał za powrotem dziecka ze szkoły, tylko podchodził do dziecka. W czasie przewożenia samochodem zachowuje czystość, pomimo stresu jaki zafundował mu poprzedni właściciel. Osoby które mogą nam wskazać poprzedniego - okrutnego właściciela proszę o kontakt. Dość z podrzucaniem i pozbywaniem się niechcianych "maskotek".

Jeśli ktoś z Państwa wie, kto był Jego poprzednim właścicielem prosimy o kontakt telefoniczny od pon - pt od 7:30 do 15:30 tel 54 2650030 wew.30. Jeśli jest ktoś chętny do adopcji w/w psiaka też prosimy o kontakt.

Psa oddamy w dobre ręce, zapewniamy na koszt Gminy: odrobaczenie, odpchlenie oraz szczepienie przeciwko wściekliźnie. Jeśli nie znajdziemy dla niego nowego domu, będziemy zmuszeni oddać go do schroniska, a nie zasługuje na to. To mądry i śliczny psiak, którego poprzedni właściciel w sposób okrutny się wyzbył ze swojej nieruchomości.

Jednocześnie dziękujemy osobom, które dzielnie znosiły obecność w/w psa przy swojej nieruchomości, które go dokarmiały i monitowały Urząd Gminy na bieżąco o stanie psa, a także pomogły w jego wyłapaniu. Bez ich pomocy  nie byłoby możliwości jego odłowienia.

Renata Ładzińska

 
 

 

   ©2005 Urząd Gminy Osięciny