Piątek,  7 sierpnia 2020, Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       RODO       Przetargi       Umowy 2020   

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Powiat Radziejowski
Złożenie wniosku o dofinansowanie projektu
14/11/2019

W dniu 14.11.2019 roku Wójt Gminy Osięciny w odpowiedzi na ogłoszony nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 7.1 Rozwój Lokalny kierowany przez społeczność w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 złożył wniosek o dofinansowanie projektu pn: Remont budynku socjalnego na stadionie sportowym w miejscowości Osięciny wraz z zagospodarowaniem najbliższego otoczenia.

Zakres zadań projektu obejmuje remont budynku socjalnego tj. malowanie ścian wewnętrznych, remont łazienek, wymiana drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, położenie płytek na balkonie, wykonanie elewacji zewnętrznej na budynku. W ramach zagospodarowania najbliższego otoczenia zostanie wykonana infrastruktura sportowa tj: bieżnia wokół boiska do piłki nożnej, skocznia do skoku w dal, rzutnia do pchnięcia kulą, siłownia zewnętrzna, wykonanie wiaty ? zadaszenie prawostronnej trybuny, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych.

Całkowita wartość inwestycji według kosztorysu inwestorskiego wynosi 1 402 419,15 zł.

Wartość dofinansowania po pozytywnej ocenie wniosku o dofinansowanie to kwota w wysokości 855 000,00 zł.  Inwestycje planuje się wykonać w 2020 roku. 

UG Osięciny