Piątek,  7 sierpnia 2020, Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       RODO       Przetargi       Umowy 2020   

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Powiat Radziejowski
Konkurs plastyczny na plakat pt.
19/11/2019

 Konkurs plastyczny

na plakat pt. " Zapobiegajmy pożarom " został rozstrzygnięty.

 

Na gminny konkurs plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom" dostarczono prace z Przedszkola Komunalnego w Osięcinach, Szkoły Podstawowej w Osięcinach, Szkoły Podstawowej w Kościelnej Wsi  i Szkoły Podstawowej w Pocierzynie  .

W dniu 19 listopada 2019  roku   Gminna Komisja konkursowa w składzie:

  1. Zenon Paliwoda            -   Prezes Zarządu Gminnego OSP w Osięcinach
  2. Mieczysław Koziński    -   Komendant Gminny   ZOSP
  3. .Danuta Nowacka           -   pracownik Urzędu Gminy w Osięcinach
  4. Halina Urbańska            -   Sekretarz Gminy
  5. Agnieszka Trawińska     -   członek Zarządu Gminnego OSP w Osięcinach

 

dokonała oceny  dostarczonych prac i zakwalifikowała do  III powiatowego etapu konkursu następujące prace :

 

Grupa  przedszkolna :

  1. Bartosz Kurdupski   -  NSP Pocierzyn
  2. Lena Pietrzak          - SP Kościelna Wieś
  3. Zuzanna Rosińska  -  Przedszkole Osięciny
  4. Nadia Bączkiewicz  - Przedszkole Osięciny
  5. Izabela Opasik    -  Przedszkole Osięciny

 

Grupa  I-III

  1. Aleksandra  Bartczak     SP Osięciny, kl. II
  2. Patrycja Chmielewska    -  SP Osięciny,  - kl II

3.   Wojciech Świątkiewicz    -   NSP Pocierzyn  - kl. II

4.   Olga Twardowska          -   SP Osięciny     -  kl. I

5.    Paulina Biernacka         -  NSP Pocierzyn    kl. II

 

 

Grupa  IV  - VI

  1. Natalia Balcerak          -    SP Osięciny, kl. V
  2. Adam Wszołek             -     SP Osięciny  kl. VI
  3. Paweł Małkowski         -    SP Kościelna Wieś   - kl.  IV
  4. Mateusz Piłat                -    SP Kościelna Wieś   -  kl.  VI
  5. Hoły Jakub                    -  NSP Pocierzyn  - kl. IV

 

Grupa VII i VIII

  1. Dąbrowski Wojciech       -    SP Osięciny   kl. VII
  2. Paulina Czyżewska          -    SP Kościelna Wieś   - kl. VII
  3. Katarzyna Roszak           -     SP Kościelna Wieś   - kl. VII
  4. Patrycja Małkowska       -      SP Kościelna Wieś   -  kl. VII
  5. Wiktor  Kantorowski      -      SP Osięciny    -  kl. VII

 

Gminna Komisja konkursowa składa wszystkim uczestnikom podziękowanie  za zaangażowanie i nadesłane prace plastyczne oraz opiekunom za pomoc w organizacji konkursu.