Sobota,  13 lutego 2016, Imieniny: Grzegorza, Lesława, Katarzyny
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Umowy    
Nasza galeria
zobacz więcej »
Powiększ tekst: A A A
  Aktualności

Wybory w OSP

Od kilku dni odbywają się zebrania druhów w remizach strażackich. W Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilichowie druhowie wybrali następujących strażaków do pracy w zarządzie:
Prezes – Wesołowski Wojciech
Naczelnik – Pakulski Adam
Z-ca naczelnika – Wesołowski Mariusz
Skarbnik – Paczkowski Kazimierz
Sekretarz – Spychalski Mariusz
Gospodarz – Grabowski Paweł
Krysiak Janusz

więcej
Walentynkowy turniej

W dniu 13 lutego 2016 roku w Szkole Podstawowej w Osięcinach – sala gimnastyczna – odbędzie się walentynkowy turniej piłki siatkowej. Sympatyków siatkówki zapraszamy

LED w Osięcinach?

W dniu 11 lutego 2016 roku w Urzędzie Gminy w Osięcinach odbyło się spotkanie dotyczące możliwości oszczędzania energii elektrycznej poprzez wymianą oświetlenia żarowego, rtęciowego i sodowego na ledowe. Z tego tytułu wymiany koszty oszczędności mogą wynieść od 60 do 80 % w zależności od zastosowanej techniki. Wymianie oświetlenia podległyby budynki użyteczności publicznej jak również oświetlenie uliczne. Koszty inwestycji zwróciłyby się od 5 do 10 lat. W spotkaniu udział wziął wójt gminy Zakrzewo Artur Nenczak.

RomualD Trzeciak

Biuro porad

Biuro nieodpłatnej pomocy prawnej czynnej w każdy piątek w godz. 10.00 – 14.00. Porad udziela radca prawny p. Agnieszka Kaźmierczak.

więcej
Kwalifikacja wojskowa 2016

W okresie od dnia 04 kwietnia 2016 r do dnia 19 kwietnia 2016 roku zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa w powiecie radziejowskim. Osoby zamieszkałe na terenie gminy Osięciny stawać będą przed Powiatową Komisją Lekarską w dniach
13 i 14 kwietnia 2016 r.

więcej
Ogłoszenie

W dniu 19.02.2016 r. o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w
Osięcinach odbędzie się zebranie RSW Osięciny.

Zarząd RSW

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna będzie świadczona mieszkańcom gminy Osięciny w urzędzie gminy – pokój nr 3 w każdy piątek w godzinach 10.00 – 14.00.

więcej
Półkolonie dla dzieci

Wzorem lat ubiegłych Szkoła Podstawowa w Osięcinach wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Osięcinach organizowali w okresie ferii zimowych półkolonie dla dzieci.

więcej na http://www.gok-osieciny.pl/

Aktywność umysłowa w parze z aktywnością fizyczna daje niesamowite efekty

31.01.2016r w niedzielę odbyły się dwa TURNIEJE: TENISOWY I WARCABOWY. Już od kilku lat organizowane w GOK w Osięcinach i wciąż mające swoich zwolenników. Po kilku godzinach zmagań wyłoniono najlepszych.

więcej na http://www.gok-osieciny.pl

Sport w gminie Osięciny

W dniu 3 lutego 2016 roku wójt gminy Jerzy Izydorski podpisał umowę z Gminnym Klubem Sportowym „Ziemowit” w Osięcinach na prowadzenie zajęć i uczestnictwo w rozgrywkach sportowych dwóch drużyn młodzieżowych i drużyny seniorów oraz na organizację co najmniej trzech imprez sportowo rekreacyjnych zasięgu gminnym. Gmina Osięciny zobowiązuje się przekazać na realizację 75.000,00 złotych.

ug


 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny