Sobota,  27 sierpnia 2016, Imieniny: Cezarego, Małgorzaty, Moniki
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Umowy    
Nasza galeria
zobacz więcej »
Powiększ tekst: A A A
  Aktualności

DOŻYNKI WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Starosta Radziejowski Jarosław Kołtuniak serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu na regionalne święto plonów, które odbędzie się 28.08.2016 r. na stadionie miejskim w Piotrkowie Kujawskim.

więcej
Podziękowanie

Klub Seniora działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach składa serdeczne podziękowanie Państwu Iwonie i Benedyktowi Rakowskim za udostępnienie miejsce do zorganizowania grila. Dziękujemy również Państwu Monice i Danielowi Wojciechowskim za przyjęcie naszego zaproszenia i wzięcie udziału w naszym wspólnym grilowaniu.

Seniorzy

DOTYCZY AFRYKAŃSKIEGO POMORU ŚWIŃ

Urząd Gminy w Osięcinach w załączeniu przesyła informacje Powiatowego Lekarza Weterynarii w sprawie groźnej choroby wirusowej świń z prośbą o potraktowanie sprawy jako pilnej i o informowaniu padnięć zarówno trzody chlewnej, jak i padłych dzików do radziejowskiego Inspektoratu Weterynarii tel: 54 2853510.

Chodnik przy urzędzie

Od zeszłego tygodnia trwają prace nad wymianą chodnika od rynku do urzędu gminy. Remontu chodnika dokonują pracownicy zatrudnieni w ramach robót publicznych skierowani przez Powiatowy Urzęd Pracy w Radziejowie.

Remont w gimnazjum

Okres wakacji to dla placówek oświatowych czas na remonty. W Publicznym Gimnazjum w Osięcinach trwa wymiana pokrycia dachu z gontu na blachę. Prace wykonuje firma usługi blacharsko-dekarskie serwis-dach z siedzibą w Wieńcu. Koszt wymiany pokrycia to 59.040,00 zł brutto.

Dożynki w gminie Osięciny

W dniu 4 września 2016 roku odbędą się Dożynki Gminno Parafialne. Zapraszamy

Nieplanowane lądowanie balonów na os. Michelin

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas czwartkowego popołudniowego lotu balonów na ogrzane powietrze. Część ze statków powietrznych zmuszona była lądować wśród domków jednorodzinnych w Michelinie oraz w lesie.

więcej
Czwartkowy lot balonów od startu do lądowania - wideo i zdjęcia

Pierwszy lot w ramach XVI Włocławskich Zawodów Balonowych 2016 za nami. Publikujemy relację z czwartkowego startu, który miał miejsce w okolicach Brześcia Kujawskiego.

więcej
X Ogólnopolski zlot motocykli

W dniach 19 – 21 sierpnia 2016 odbędzie się cykliczny jubileuszowy X Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. Nad Jezioro Borzymowskie przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek.

więcej
Ostatni dzień służby asp.szt. Wojciecha Sobieckiego

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji Radziejowie oraz koledzy złożyli podziękowania za służbę asp.szt. Wojciechowi Sobieckiemu.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny