Wtorek,  29 lipca 2014, Imieniny: Marty, Konstantego, Olafa
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Kontakt   
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

Święto Policji w powiecie radziejowskim

W piątek(25.07) w Radziejowie odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Z tej okazji w radziejowskim garnizonie wyróżniono, nagrodzono bądź awansowano 33 policjantów i pracowników cywilnych.

więcej
Biesiada w Redczu Krukowym

Zaproszenie
Fundacja im. Janusza Borkowskiego „Godne życie na Kujawach” zaprasza na uroczą zabawę taneczną z ogniskiem, dla mieszkańców gminy Osięciny, która odbędzie się 26 VII 2014 roku (sobota) o godz. 17.00 w Redczu Krukowym 8, gmina Brześć Kujawski (plac biesiad).

więcej
Wybrano ofertę

W dniu 25 lipca 2014 roku dokonano wyboru oferty na zadanie pod nazwą: Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Osięciny w roku szkolnym 2014.2015.
Za najkorzystniejszą została uznana oferta firmy:


Transport osobowy
Paweł Piasecki
Dębianki 27, 87-875 Topólka

Cena oferty to: 2,32 zł. brutto za 1 km usługi przewozu.

Monika Fabisiak

Odbiór remontowanych ulic w Osięcinach

W dniu 23.07.2014r. odbył się odbiór zadania inwestycyjnego pn: Remont dróg gminnych w miejscowości Osięciny, w tym: Remont drogi gminnej ulicy Kruszwickiej, Piastowskiej oraz części ulicy Leśnej o łącznej długości ok. 870m . Wykonawcą inwestycji było Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. z Włocławka. Wartość prac remontowych na w/w ulicach wyniosła 354.120,24 zł brutto. Przy odbiorze obecny był wójt Jerzy Izydorski, radny Antoni Trzeciak, pracownik urzędu Marek Roszak i wykonawca Jerzy Gabrysiak.

Urząd Gminy

Wymuszenie pierwszeństwa na krajowej 62 w Borucinku

Wczoraj(22.07) na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia dwóch osobowych mercedesów. Uczestnikom zderzenia nic się nie stało. Zawinił pośpiech i lekceważenie przepisów.

więcej
Odyseja Historyczna w Kutnie - relacja

W ubiegły weekend (18-20 lipca) w Kutnie odbył się Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznych "Odyseja Historyczna Odsłona V". Dla miłośników historii i tematyki militarnej zostało przygotowane wiele atrakcji tematycznych - pojedynki rycerzy, turniej łuczniczy, liczne pokazy oraz prezentacje broni czy techniki wojskowej.

więcej
W sobotę Piknik Militarny!

Już w najbliższą sobotę (26 lipca) na terenie strzelnicy byłego poligonu wojskowego odbędzie się drugi włocławski Piknik Militarny. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 11, a atrakcje dla zwiedzających dostępne będą do godziny 16.

więcej
Wyniki orkiestry z Osięcin

Dnie 22 czerwca w Ciechocinku odbyły się XXIII Regionalne Przeglądy Orkiestr OSP 2014. Gminę Osięciny reprezentowała orkiestra strażacka Semper Fidelis z OSP Osięciny pod batutą dh Piotra Zielińskiego. W regionalnych przeglądach z całego kraju uczestniczyły 54 orkiestry. W ogólnej punktacji orkiestra z Osięcin zajęła 21 miejsce.
Jest to wspaniały wynik druhów, który uzyskali w jubileusz 30. lecia istnienia orkiestry.

Gratulujemy.

Kolonie dla dzieci

W dniach od 8 do 18 lipca 2014 roku Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizował kolonie letnie w Mikoszewie. Obóz był również współfinansowany przez gminę Osięciny.

więcej
Rok za nami

Minął rok od wejścia w życie znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Gmina obligatoryjnie przejęła odpowiedzialność za odpady i system ich zagospodarowania.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny