Sobota,  22 października 2016, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Umowy    
Nasza galeria
zobacz więcej »
Powiększ tekst: A A A
  Aktualności

UWAGA

MŁODZIEŻ ROCZNIK 1998
W dniach 3 i 4 listopada 2016 roku w Ośrodku Zdrowia w Osięcinach odbędą się obowiązkowe szczepienia przeciwko tężcowi rocznika 1998. Szczepienia będą w godzinach 13.00 – 17.00.

Ośrodek Zdrowia w Osięcinach

Pamiętają …

W dniu 19 października 2016 roku minęła 3. rocznica śmierci Pana Antoniego Szymkowskiego. Dziś, to jest 20 października 2016 roku pamiętając pobyt internowania w Strzebielinku, koledzy wspólnej niedoli pochylili się nad grobem Pana Antoniego Szymkowskiego w Osięcinach. Kwiaty i znicze złożyli Panowie Leszek Karwecki, Wiesław Celewicz i Zbigniew Ankiersztajn.

więcej
Zaproszenie na spotkanie z Posłem na Sejm Krzysztofem Czabańskim

24 pażdziernika 2016r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach odbędzie się otwarte spotkanie z Posłem na Sejm RP Krzysztofem Czabańskim Przewodniczącym Rady Mediów Narodowych.
Zapraszają organizatorzy: Asystent Społeczny Posła Anna Śledzińska-Będkowska, pełnomocnik Powiatowy PiS Grzegorz Piasecki.

Anna Śledzińska-Będkowska

więcej
"Być nauczycielem, rodzicem- to zobowiązuje"- niezwykłe spotkanie w naszym gimnazjum

Dobra współpraca gimnazjum z rodzicami zawsze była jednym z priorytetów naszej placówki. Przez siedemnaście lat istnienia gimnazjum wypracowaliśmy dobre relacje szkoły z rodzicami. I to właśnie ukłon w stronę Rad Rodziców działających od początku istnienia gimnazjum, sponsorów, przyjaciół szkoły, organu prowadzącego stał się okazją do wspólnego spotkania z okazji obchodzonego niedawno Dnia Edukacji Narodowej.

więcej
Lokalna Grupa Działania

Lokalna Grupa Działania "Razem dla Powiatu Radziejowskiego" zaprasza mieszkańców powiatu radziejowskiego planujących podjąć działalność gospodarczą do udziału w szkoleniu na temat zasad przyznawania pomocy w ramach środków Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023 oraz wypełniania wniosków o przyznanie pomocy wraz z załącznikami.

więcej
Lokalna Grupa Działania

W związku z planowanym w IV kwartale br. naborem wniosków na operacje w zakresie budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej Lokalna Grupa Działania "Razem dla Powiatu Radziejowskiego" zaprasza do udziału w szkoleniu na temat zasad przyznawania pomocy w ramach środków Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023 oraz wypełniania wniosków o przyznanie pomocy wraz z załącznikami.

więcej
Zmarł Benedykt Rakowski

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 19 października 2016 roku zmarł Pan Benedykt Rakowski. Od wielu lat Pan Benedykt Rakowski współpracował z samorządem gminnym, wspierając przy tym wiele inicjatyw na rzecz społeczności gminy Osięciny.

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w dniu 22 października 2016 roku w sobotę o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Osięcinach.


Rodzinie składamy najserdeczniejsze kondolencje
Samorząd Gminy Osięciny

Nadzwyczajne liczenie dzików

W związku z zagrożeniem afrykańskim pomorem świń (ASF), w dniach 20-25 października 2016 r., prowadzona będzie w regionie kujawsko-pomorskim inwentaryzacja dzików. Leśnicy proszą o ograniczenie w tym terminie wizyt w lesie i ostrożność na drogach.

więcej
Bez prądu

W dniu 24.10.2016 w godz. 8.00·15.00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NAGÓRKI 2 obwód 100

W dniu 26.10.2016 w godz. 8.00·15.00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOŚCIELNA WIEŚ 5

W dniu 28.10.2016 w godz. 8.00·15.00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PILICHOWO 4

Tadeusz Domański
Technik ds. Zarzązdania Usługami Sieciowymi
Dział Zarządzania Eksploatacją
Rejon Dystrybucji w Radziejowie

Zaproszenie do składania ofert

Gmina Osięciny w związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nie przekraczającej 30 000 euro, dotyczącego zakupu książek w wersji papierowej oraz dostarczenie ich do trzech Szkół na terenie Gminy Osięciny w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” zaprasza do składania ofert.
Przedmiot zamówienia stanowią załączone załączniki.

Wójt Gminy Osięciny
Jerzy Izydorski


 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny