Niedziela,  1 lutego 2015, Imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Kontakt   
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Dzień Dobry

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Gminy informacji o zimowisku dla dzieci rolników (od 7 do 16 roku życia – najstarsze dzieci urodzone w 1999r.).

więcej
Oferta dla osób niepełnosprawnych

Zakład Aktywności Zawodowej w Radziejowie poszukuje osób chętnych do pracy. Wymaganiem koniecznym jest posiadanie umiarkowanego lub znacznego stopnia niepełnosprawności wraz ze wskazaniem do pracy w zakładzie aktywności zawodowej.
Osoby zainteresowane prosimy o osobiste stawiennictwo wraz z orzeczeniem w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Radziejowie przy ul. Kościuszki 58 w godz. 7.30-15.30 (sekretariat).

Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Urząd Gminy w Osięcinach informuje, że w dniach od 1 lutego 2015r. do 28 lutego 2015r. należy składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, (pokój nr. 4 podatki).

ug

Radziejowscy policjanci podsumowali 2014 rok

W Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie odbyła się wczoraj(27.01)odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w powiecie radziejowskim w 2014 roku. Radziejowska Komenda jest jedną z dwóch w województwie, które uzyskały najlepsze wyniki.

więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Zapraszam na obrady IV Sesji Rady Gminy Osięciny, które odbędą się dnia 30 stycznia 2015 roku o godzinie 10.00 w Sali Obrad Urzędu Gminy w Osięcinach.

więcej
ZARZĄDZENIE NR 17/2015 WÓJTA GMINY OSIĘCINY z dnia 21 stycznia 2015 r.

w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu na zadanie w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Osięciny w 2015 r – dyscyplina „piłka nożna”

Kwalifikacja wojskowa 2015

W okresie od dnia 02 lutego 2015 r do dnia 20 lutego 2015 roku zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa w powiecie radziejowskim. Osoby zamieszkałe na terenie gminy Osięciny stawać będą przed Powiatową Komisją Lekarską w dniach 12 i 13 lutego 2015 r

więcej
23. Finał WOŚP w Osięcinach

11 stycznia 2015 roku Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach zagrał w 23 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej edycji organizatorzy festiwalu za cel postawili sobie zbieranie pieniędzy na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Dla osięcińskiej publiczności wystąpiły nowo powstałe osięcińskie zespoły, grupy taneczne oraz Kujawy Bachorne Nowe. Podczas koncertu zbierane były datki oraz odbyła się licytacja złotych serduszek i gadżetów, dzięki której udało się uzbierać 1090 złotych. Jak co roku wyrazy dużego uznania należą się uczniom Gimnazjum w Osięcinach, którzy pod przewodnictwem Krzysztofa Banasiaka odpowiedzialni byli za zorganizowanie akcji WOŚP na terenie naszej Gminy. Tradycyjnie na koniec imprezy na niebie zabłysnęło światełko do nieba.

więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Z przyjemnością informujemy, iż wspólnymi siłami wolontariuszy Publicznego Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Osięcinach sukcesem zakończył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Osięciny. Łącznie podczas niedzielnej kwesty udało nam się zebrać kwotę 7157,58 zł, € 6,89, 16 CZK.

więcej
WOŚP na Off-Roadowo w Lipnie

Off-Roadowe zmagania na torze motocrossowym w Lipnie już za nami. Miłośnicy pojazdów terenowych zebrali łącznie 9 448,18 zł! Wszystko w świetnej atmosferze z elementami rywalizacji.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny