Piątek,  6 marca 2015, Imieniny: Jordana, Marcina, Róży
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Umowy    
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

Zaproszenie

„Polskiej ortografii pilnie się ucz, bo to do wszelkiej wiedzy klucz…„

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Osięcinach wraz z organizatorami zaprasza do udziału w XIV Powiatowym Turnieju Ortograficznym uczniów klas II-III szkół podstawowych.

więcej
INFORMACJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kościelnej Wsi informuje, że do 17 kwietnia 2015r. trwają zapisy dzieci z rocznika: 2010 do oddziału przedszkolnego.

Dyrektor Szkoły
Elwira Kłosowska

Nowy pokój oraz sprzęt dla policyjnych związkowców z Radziejowa

Radziejowski Komendant Policji przekazał pokój do dyspozycji miejscowych związkowców. Natomiast o wyposażenie pomieszczenia w sprzęt komputerowy postarał się Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego, przekazując nowego laptopa wraz z urządzeniem wielofunkcyjnym. W trakcie spotkania wyróżniono także długoletnich policyjnych związkowców.

więcej
Jeden uderzył w drzewo, a drugi w barierę ochronną. Obaj kierowcy byli pijani

Kierujący motorowerem, jadąc na „podwójnym gazie, nie wyrobił na zakręcie i uderzył w barierę ochronną. Kierowca opla równiej po pijaku uderzył w drzewo. Szczęśliwie odnieśli niegroźne obrażenia.

więcej
ORLIK otwarty

Informujemy mieszkańców naszej gminy, że po zimowej przerwie swą działalność wznawia kompleks boisk sportowych"ORLIK 2012" w Osięcinach przy ul. Traugutta. Na wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu przygotowane są boiska do gry w piłkę nożną, piłkę siatkową i koszykówkę wraz z niezbędnym sprzętem sportowym oraz zapleczem sanitarno-szatniowym.


Serdecznie zapraszamy

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe – zdarzenie drogowe w Bartłomiejowicach

W Bartłomiejowicach kierująca fiatem, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na vw transporterze . Po zderzenia volkswagen wylądował w polu. To już kolejne podobne zdarzenie na tym skrzyżowaniu . Policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

więcej
Informacja o dowodach osobistych

Informacja o nowych rozwiązaniach w zakresie ewidencji ludności, dowodów osobistych.
Więcej informacji w załącznikach

Niebieska Linia

Dnia 10 lutego 2015 roku Gmina Osięciny podpisała z Województwem Kujawsko-Pomorskim aneks do porozumienia dotyczącego współfinansowania „Niebieskiej Linii” Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, której celem jest niesienie pomocy osobom pokrzywdzonych przestępstwem lub będącymi świadkami przemocy w rodzinie.

więcej
Informacja dla rolników

W związku z zawartą umową z Urzędem Gminy w Osięcinach.

Punkt Zbiórki Padłych Zwierząt Broniszewo świadczy bezpłatny odbiór i utylizację sztuk padłych zwierząt gospodarskich z terenu Gminy Osięciny.
Odbiór padłych zwierząt następuje niezwłocznie po zgłoszeniu telefonicznym – przez 7 dni w tygodniu.
Zgłoszenia kierować pod numerem 54 282 03 59 lub 721 199 852.

ug

Gminny turniej tenisa stołowego

Gminny turniej tenisa stołowego pod patronatem Przewodniczącego Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia i Spraw Socjalnych

Start 28.02.2015r. (sobota) o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny