Piątek,  22 sierpnia 2014, Imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Kontakt   
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

Odbiór drogi gminnej

W dniu 01.08.2014 r. dokonano odbioru końcowego zadnia pn : Przebudowa drogi gminnej nr 180301 C Zielińsk – Zielińsk . Droga została wykonana metodą podwójnego powierzchniowego utrwalania nawierzchni drogowej emulsja asfaltową niemodyfikowaną i grysami bazaltowymi na odcinku o długości 1300 mb. Wartość zadania wyniosła
109 764,71 zł brutto. Inwestycja zostanie współfinansowana przy udziale środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w kwocie 33 773,75 złotych
Komisja w składzie: p. Monika Fabisiak – UG Osięciny p. Marcin Korzeniewski – UG Osięciny, p. Aneta Nawrocka – UG Osięciny, p. Adam Koźmiński – Inspektor Nadzoru, p Piotr Gomse – kierownik budowy dokonała oględzin technicznych wykonanych robót oraz stwierdziła, że roboty budowlane zostały wykonane dobrze.

Marcin Korzeniewski

Jubileusz 30-lecia Orkiestry Dętej OSP "Semper Fidelis" Osięciny

W dniu 16 sierpnia 2014 roku odbył się Jubileusz 30 lecia Reaktywacji Działalności Orkiestry OSP "Semper Fidelis" z Osięcin. Oficjalna część uroczystości tj. koncert galowy miał miejsce na deskach osięcińskigo Domu Kultury, po czym marszowym krokiem orkiestra zaprowadziła gości do sali OSP w Osięcinach.Jubileusz był wielkim wydarzeniem dla samej orkiestry jak również dla Ochotniczej straży Pożarnej z Osięcin i całej osięcińskiej Gminy. Na scenie orkiestra zaprezentowała szeroki zakres repertuarowy: od motywów filmowych po marsze i standardy jazzowe, jak również utwory wokalno-instrumentalne.

Tomasz Zieliński

XIV Włocławskie Zawody Balonowe 2014

W dniach 28-30 sierpnia, na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława Skarżyńskiego w Kruszynie, odbędą się XIV Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe 2014.

więcej
Osięciny ponownie na literackiej mapie Polski

W dniu 29 sierpnia wydawnictwo Solaris wyda nową książkę mieszkańca Osięcin Cezarego Frąca. Premiera będzie miała miejsce podczas Polonu – 4 września – największego konwentu miłośników fantastyki. Podczas tej imprezy autor będzie nie tylko promował swoją książkę, ale również prowadził warsztaty literackie.
Mamy nadzieję, że jeden z autorskich egzemplarzy trafi – nieodpłatnie – do naszej gminnej biblioteki.

RomualD Trzeciak

Sukces drużyny dziewczyn z Osięcin

Dnia 26.07 w Piotrkowie Kujawskim odbył się turniej piłkarski dziewczyn gdzie nasza drużyna prowadzona przez Rafała Matusiaka i Mateusza Trząsalskiego uzyskała po ciekawej i zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce.

więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Gminna Biblioteka Publiczna w Osięcinach informuje, że uległy zmianie godziny pracy Filii Bibliotecznej w Kościelnej Wsi. Począwszy od dnia dzisiejszego filia będzie otwarta:


PONIEDZIAŁEK - NIECZYNNE

WTOREK - 8.00 - 13.00

ŚRODA - 10.00 - 13.00

CZWARTEK - 8.00 - 13.00

PIĄTEK - 12.00 - 16.30

ZAPRASZAMY!

Święto Policji w powiecie radziejowskim

W piątek(25.07) w Radziejowie odbyły się uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Z tej okazji w radziejowskim garnizonie wyróżniono, nagrodzono bądź awansowano 33 policjantów i pracowników cywilnych.

więcej
Biesiada w Redczu Krukowym

Zaproszenie
Fundacja im. Janusza Borkowskiego „Godne życie na Kujawach” zaprasza na uroczą zabawę taneczną z ogniskiem, dla mieszkańców gminy Osięciny, która odbędzie się 26 VII 2014 roku (sobota) o godz. 17.00 w Redczu Krukowym 8, gmina Brześć Kujawski (plac biesiad).

więcej
Wybrano ofertę

W dniu 25 lipca 2014 roku dokonano wyboru oferty na zadanie pod nazwą: Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy Osięciny w roku szkolnym 2014.2015.
Za najkorzystniejszą została uznana oferta firmy:


Transport osobowy
Paweł Piasecki
Dębianki 27, 87-875 Topólka

Cena oferty to: 2,32 zł. brutto za 1 km usługi przewozu.

Monika Fabisiak

Odbiór remontowanych ulic w Osięcinach

W dniu 23.07.2014r. odbył się odbiór zadania inwestycyjnego pn: Remont dróg gminnych w miejscowości Osięciny, w tym: Remont drogi gminnej ulicy Kruszwickiej, Piastowskiej oraz części ulicy Leśnej o łącznej długości ok. 870m . Wykonawcą inwestycji było Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. z Włocławka. Wartość prac remontowych na w/w ulicach wyniosła 354.120,24 zł brutto. Przy odbiorze obecny był wójt Jerzy Izydorski, radny Antoni Trzeciak, pracownik urzędu Marek Roszak i wykonawca Jerzy Gabrysiak.

Urząd Gminy


 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny