Piątek,  9 października 2015, Imieniny: Arnolda, Ludwika, Sybili
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Umowy    
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

Wybory sołeckie – Żakowice

W dniu 8 października 2015 roku w miejscowości Żakowice odbyły się wybory sołeckie. Sołtysem został Zbigniew Pietrzak. Do rady sołeckiej wybrano Edwarda Kubickiego i Przemysława Popławskiego.
Ug

Wybory sołeckie – Osłonki

Wczoraj w miejscowości Osłonki w wyborach sołeckich Monika Gromadzka została wybrana sołtysem. Do rady sołeckiej wybrano Mariusza Lewandowskiego i Marcina Zawidzkiego.

ug

Wybor sołeckie - Zblęg

W dniu 7 października 2015 roku w miejscowości Zblęg odbyły się wybory sołeckie. Sołtysem został Marcin Pikuła. Do rady sołeckiej wybrano Jacka Dudka i Jacka Ptaszyńskiego.
ug

Wybory sołeckie – Zagajewice i Lekarzewice

W dniu 6 października 2015 roku odbył się wybory sołeckie. W miejscowości Zagajewice sołtysem został Jan Golasiński. Do rady wybrano Janusza Jakubowskiego i Mariana Chrząszcza.
W miejscowości Lekarzewice sołtysem została Mirosława Kontowicz. Do rady wybrano Rafała Wódeckiego i Natalię Wódecką.


ug

Wybory sołeckie – Bartłomiejowice, Wola Skarbkowa

W dniu 5 października 2015 roku w miejscowościach Bartłomiejowice i Wola Skarbkowa odbyły się wybory sołeckie. W Bartłomiejowicach sołtysem został Marek Maćczak. Do rady sołeckiej wybrano Marcina Tychulskiego i Piotra Danielewskiego. W Woli Skarbkowej sołtysem został Zbigniew Zaborowski. Do rady sołeckiej wybrano Adama Danielaka i Halinę Marchwińską.

ug

Uzupełniające wybory ławników na kadencję 2016-2019

Prezes Sądu Rejonowego w Radziejowie zwrócił się do Rady Gminy w Osięcinach z prośbą o dokonanie naboru kandydatów na ławników- do Sądu Rejonowego w Radziejowie - 1 osoba.

więcej
Uwaga mieszkańcy sołectwa Jarantowice

W związku z wyborami organów sołectwa Jarantowice zmianie uległa godzina wyborów z 11.30 na 15.30, data pozostaje ta sama. Zmiana jest podjęta Zarządzeniem Nr 106/2015 Wójta Gminy Osięciny z dnia 2 października 2015 roku.

ug

Wybory sołeckie – Krotoszyn i Witoldowo

W dniu 2 października 2015 roku w miejscowości Krotoszyn i Witoldowo odbyły się wybory sołeckie.
W Krotoszynie sołtysem został Zbigniew Morawski. Do rady sołeckiej wybrano Andrzeja Grzegórskiego i Marka Trzcińskiego.

W miejscowości Witoldowo sołtysem został Benedykt Dąbek. Do rady sołeckiej wybrani zostali: Ireneusz Burmistrzak i Roman Mendel.

ug

ORLIK - Gminny Turniej Piłkarski Szkół Podstawowych

W czwartek przy słonecznej pogodzie odbył się III Gminny Turniej Piłkarski Szkół Podstawowych. Po wielu ciekawych meczach oraz zaciętej i sportowej rywalizacji pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła szkoła z Osięcin zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Drugie miejsce chłopcy i dziewczęta ze szkoły podstawowej w Kościelnej Wsi, trzecie miejsce Pocierzyn.
Po turnieju wszystkim drużynom wręczono puchary oraz pamiątkowe medale ufundowane przez Urząd Gminy w Osięcinach, FHU " Roldom" Jacka Płoszaja, radnego gminy Piotra Lewandowskiego oraz radnego powiatu Jana Noconia.
Za rok kolejna edycja tego turnieju i okazja do rewanży.

Rafał Matusiak

Informacja dla Mieszkańców Gminy Osięciny

Urząd Gminy w Osięcinach przypomina o segregowaniu popiołu. Popiół należy wrzucać do worków dostarczonych przez firmę (kolor siwy), do worków po nawozach, po węglu, czy do innych wytrzymałych worków.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny