Niedziela,  19 kwietnia 2015, Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Umowy    
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

"Egzotyczna podróż"- XV Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

Bohaterem tegorocznego dyktanda, które miało miejsce 14 kwietnia 2015r. w Publicznym Gimnazjum w Osięcinach, był "Chimeryczny Ambroży Wężyk" - ponadtrzydziestoletni Ślązak.

więcej
Poszukiwany właściciel psa

Od kilku dni w okolicy ulicy Leśnej w Osięcinach błąkał się pies. Został przygarnięty i czeka na swojego właściciela. Pies jest w dobrej formie, zadbany. Właściciela prosimy o kontakt 54 2650 030 w. 20 - Romuald Trzeciak

ug

Medal „Za zasługi dla obronności kraju”

W dniu 15 kwietnia 2015 roku o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy w Osięcinach odbyło się uroczyste wręczenie medalu „Za zasługi dla obronności kraju” rodzicom z terenu Gminy Osięciny, których trzech lub więcej synów odbyło służbę w Wojsku Polskim.

więcej
Wybory uzupełniające

W związku z wygaśnięciem mandatu radnego okręgu nr. 2 zarządza się wybory uzupełniające do Rady Gminy Osięciny na dzień 5 lipca 2015r.

Elżbieta Rusielewicz
Wicewojewoda

Poniżej kalendarz wyborczy

ZAPYTANIE OFERTOWE o wartości poniżej 30 000 EURO

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Osięciny.

więcej
Informacja o wynikach rekrutacji

Dyrektor Przedszkola Komunalnego w Osięcinach informuje, że wszystkie dzieci z roczników 2010, 2011 i 2012 zostały przyjęte do przedszkola na rok szkolny 2015/2016.

Zakończenie ligi siatkarskiej w Radziejowie

W dniu 12 kwietnia w sali gimnastycznej „Mechanik” została rozegrana ostatnia kolejka w lidze siatkarskiej organizowanej przez Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie. Liga rozpoczęła się w październiku 2014 a zakończyła 12 kwietnia 2015.

więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Szanowni Państwo,
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje, że w Tunezji odnotowano znaczący wzrost aktywności grup terrorystycznych oraz uzyskano informacje o zagrożeniu kolejnymi zamachami w centrum Tunisu. Zamachy te mogą być kierowane również przeciwko turystom.

więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Witam serdecznie,
Już niebawem wyjątkowa możliwość zbadania się w mammobusie dla kobiet w wieku 40 - 75 lat!

więcej
Informacja dla mieszkańców gminy Osięciny

Potrzebujesz pomocy prawnika?
Przyjdź na dyżur radcy prawnego
w Urzędzie Gminy w Osięcinach
w  poniedziałek , 20 kwietnia 2015 roku.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny