Poniedziałek,  1 września 2014, Imieniny: Belindy, Bronisza, Idziego
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       Inwestycje       Przetargi       Kontakt   
Nasza galeria
zobacz więcej »
  Aktualności

Awans zawodowy nauczycieli

W dniu 1 września 2014r. w Urzędzie Gminy w Osięcinach wójt Jerzy Izydorski wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Akty otrzymali Sabina Jałoszyńska- nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Kościelnej Wsi oraz Tomasz Cybulski- nauczyciel muzyki w Publicznym Gimnazjum w Osięcinach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Ewelina Ceglarek

Szkoła jak nowa!

Dziś wójt Jerzy Izydorski i radny Edward Sołtysiak sprawdzili przygotowanie Szkoły Podstawowej w Kościelnej Wsi do rozpoczęcia roku szkolnego. Podczas wakacyjnej przerwy w szkole wykonano wiele niezbędnych remontów.

więcej
Kontrola drogi w miejscowości Zielińsk

W dniu 29 sierpnia 2014 roku sporządzono protokół kontroli stwierdzający wykonanie zadania i wykorzystanie środków z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego pochodzących z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolnej. Zadanie dotyczyło modernizacji drogi w miejscowości Zielińsk na odcinku 1300 metrów. Po zapoznaniu się na miejscu z wykonanymi pracami komisja stwierdziła, że roboty zostały wykonane dobrze.
Całkowita wartość zadania wyniosła 109.764,71 złotych. Dofinansowanie do drogi wyniosło 33.773,75 złotych.

RomualD Trzeciak

Informacja o wykonaniu budżetu za I półrocze 2014 roku

Urząd Gminy w Osięcinach przedstawia informację o przebiegu wykonania budżetu Gminy Osięciny za I półrocze 2014 roku oraz o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej i realizacji przedsięwzięć.

Urząd Gminy w Osięcinach

Przygotowano lokal wyborczy w Borucinie

W dniu 28 sierpnia bm. wójt Jerzy Izydorski sprawdził stan wykonanych prac na świetlicy w miejscowości Borucin. Pomalowana została drewniana podłoga sali biesiadnej i górna część pomieszczeń. Dokonano wymiany drzwi na salę oraz drzwi wejściowych na korytarz. Duży wkład prac nieodpłatnie wykonał Dariusz Pasturczak.
Pod Jego nadzorem świetlica będzie służyła mieszkańcom przez wiele lat.

RomualD Trzeciak

Dożynki 2014

W dniu 31 sierpnia 2014 roku na stadionie w Osięcinach odbędą się dożynki gminno-parafialne.

Serdecznie zapraszamy

więcej
Jednostki OSP z gminy Osięciny wygrały zawody

W dniu 24 sierpnia 2014 w Morzycach odbył się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze. Wielkie gratulacje dla jednostki OSP Pilichowo i OSP Ruszki za zajęcie dwóch pierwszych miejsc.

Więcej informacji na www.kppspradziejow.pl  

„STRAŻAK” w Osięcinach

W dniu 23.08.2014 Klub Honorowych Dawców Krwi „STRAŻAK” zorganizował trzecią już w tym roku akcję poboru krwi. Chęć pomocy drugiemu człowiekowi wyraziło 89 osób, jednak z różnych przyczyn zdrowotnych nie wszyscy mogli oddać krwi. Ostatecznie krew oddało 75 osób w ilości 33,75 l.

więcej
Michał Głowacki zwycięzcą cyklu Mistrzowski Sand Beach Tour 2014 w siatkówce plażowej

W dniu 24.08 br. w Bydgoszczy rozegrany został ósmy turniej cyklu Mistrzowski Sand Beach Tour. Świetnie spisała się para Michał Głowacki i Damian Gajewski (Czernikowo), która zwyciężyła w ostatnim turnieju.

więcej
Dyrektor Przedszkola przypomina...

W dniu 26 sierpnia br. odbędą się zebrania z wychowawcami wszystkich grup wiekowych:

grupa 3-latków godz. 12.00
grupy 4-latków godz. 10.00
grupy 5-latków godz. 11.00


http://www.pk.osieciny.pl/


 strona: 1 2 3 4 5 
   ©2005 Urząd Gminy Osięciny