Wtorek,  2 czerwca 2020, Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
   Strona główna       Samorząd       Osięciny       Kultura i Sport       Edukacja       RODO       Przetargi       Umowy 2020   

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Powiat Radziejowski
Informacja o naborze deklaracji w ramach inwentaryzacji folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
07/11/2019

Uprzejmie informujemy, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej". Gmina Osięciny wyraża zainteresowanie przedmiotowym programem, aby jednak ustalić możliwości wzięcia w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji. W ramach dotacji kwalifikowane są wyłącznie koszty transportu z miejsca wskazanego przez Gminę oraz koszty odzysku lub unieszkodliwienia odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

W związku z powyższym, prowadzący gospodarstwo rolne, zainteresowani przedmiotowym tematem na terenie Gminy Osięciny winni złożyć informację o rodzajach i ilości posiadanych odpadów na moment złożenia deklaracji. Druk formularza informacyjnego znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy Osięciny (w załączeniu).

Sposób składania informacji: Urząd Gminy Osięciny, pok. 18, ul. Wojska Polskiego 14, 88-220 Osięciny, pocztą na wskazany wyżej adres.

Termin składania informacji: do dnia 20.11.2019 r. Informacje złożone po tym terminie nie zostaną uwzględnione we wniosku.

Szczegółowe informację w pokoju nr 18 lub pod numerem telefonu 54 265 00 30 w. 30.
 

 Pliki doł±czone do artykułu:
Opis / Nazwa plikuRozmiar 
wniosek.docx18 KBpobierz